Particle Logo

קרם האנטי-אייג'ינג לגבר ששיגע את ארה"ב הגיע אלינו - והישראלים חוטפים אותו

קרם האנטי-אייג'ינג לגבר ששיגע את ארה"ב הגיע אלינו - והישראלים חוטפים אותו

 מאת: נועם ליטמן | 3 ינואר, 2020

הופיע באתרים

להפחית קמטים, להעלים כתמי עור, לטשטש את השקיות מתחת לעיניים, להעניק לעור לחות והזנה, וגם להרגיע אותו לאחר הגילוח. עד לא מזמן הייתי צריך לקנות קרמים שונים לכל אחת מהמטרות האלה, ומיותר לציין שגם חשבון הבנק שלי שילם את המחיר.

 

אלא שלאחרונה גיליתי מוצר שעושה את כל הפעולות שהזכרתי, מה שאומר שאני יכול לחסוך כמה מאות שקלים וגם לפנות הרבה מקום על המדף באמבטיה.

במקום להשתמש במוצרים שונים אני משתמש בקרם הפנים של פרטיקל, ומסתבר שגם אושיות כמו ג’ובאני רוסו גילו את היתרונות שלו.

כשחקן כדורגל שנחשף רבות לשמש במהלך הקריירה המקצועית שלו (וגם אחריה), ג’ובאני חיפש מוצר שיעזור לו להעלים את הקמטים, את כתמי השמש ואת השקיות מתחת לעיניים. הוא מצא אותו, ואחרי שניסיתי אני יכול להסכים – מדובר במוצר מצוין שעושה את העבודה. 

אמנם האמריקאים היו הראשונים שהתנפלו על קרם הפנים המהפכני הזה, אבל הוא מתאים במיוחד לגבר הישראלי, זה שחשוף כל יום לשמש חזקה שמשאירה חותם על עור הפנים.

לא רק שאנחנו נחשפים לשמש הישראלית הקופחת, העור שלנו גם מחוספס וקשה יותר מעורן של הנשים, הוא מתבגר קצת אחרת והוא צריך תשומת לב מיוחדת. נראה שיש מי שהבין את זה, והנוסחה של פרטיקל עונה על הצרכים האלה – וגם עושה את זה היטב.

מה כל כך מיוחד בקרם הפנים של פרטיקל?

חשוב לי להדגיש שלא מדובר בקרם פנים רגיל שמיועד לנשים וקיבל תווית חדשה כדי להימכר גם לקהל הגברי. במקום, קרם הפנים של פרטיקל הוא תוצאה של מחקר שבוצע במשך שנים, והנוסחה שלו מיועדת למאפיינים הייחודיים של העור שלנו. הוא כולל שמן חוחובה להגברת הלחות ולצמצום תחושת היובש והגירוד בעור.

הוא כולל גם ויטמין E הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ונוגדות החמצון, שמן סקוואלן המגביר את ייצור הקולגן (וכך ממצק את העור), חומצה לקטית המסייעת בהפחתת הכתמים והנקבוביות, Pentavitin שמבטיח לעור לחות למשך 72 שעות, וגם חומצה היאלרונית שמשפרת את הגמישות של העור (מה שעוזר לצמצום הקמטים).

אז לפני הכל מדובר בתכשיר שמעניק לעור לחות והגנה, כמו שקרם פנים אמור לעשות, אבל המוצר הנהדר עושה הרבה מעבר. הוא עוזר להפחית את הקמטים שתמיד חיפשתי דרך להסתיר. הוא גם מטשטש את השקיות מתחת לעיניים, מה שאומר שאני נראה הרבה פחות עייף – והרבה יותר רענן (גם אם אני לא תמיד מרגיש כזה).

מה שאולי הכי בולט, ומבחינתי גם הכי משמעותי, זה החיסכון האדיר בזמן. במקום טקס טיפוח יומי שדורש מחויבות וזמן, שני משאבים די נדירים מבחינתי, השימוש בתכשיר אחד מקצר את הטקס כולו לחצי דקה בלבד, פעמיים ביום.

אם כל זה לא מספיק, קרם הפנים שונה ממוצרים אחרים שניסיתי בעבר גם בכל הקשור להרגשה שלו על הפנים. יש לא מעט קרמים שמרגישים “כבדים” על העור, ובנוסף הם גם משאירים צבע וריח. מאז שעברתי לקרם של פרטיקל תופעות הלוואי נעלמו, והעור מרגיש נעים, עם מרקם מושלם.

האמת היא שאת ההבדל בין קרם הפנים של פרטיקל לקרם הפנים שבו השתמשתי קודם הרגשתי כמעט מיד. לא רק בגלל המרקם שלו, אלא בזכות התוצאות שלו ובזכות המחמאות שקיבלתי מכל מי שרצה לפרגן ולהגיד שאני נראה פתאום צעיר יותר.

אז ג’ובאני רוסו ממש לא היחיד שגילה את קרם הפנים של פרטיקל. גברים בארץ ובעולם משתמשים בו ונהנים מהתוצאות, ביניהם גם אני. עכשיו תורך.

תמונות

@giovanni_rosso_offical @puneetwashere @ricardostyleforever  @particleformen

* סקירות על מוצרי פרטיקל – סקירות מוצרים

* הבדלים ביולוגיים בעור יוצרים אתגרים בתחום הטיפוח לגברים – Dermatology World

* 13 סיבות להוסיף שמן חוחובה לשגרת הטיפוח היומית שלך – Health Line

* 10 יתרונות לשמן ויטמין E – Medical News Today

* 21 יתרונות ושימושים לחמאת שיאה – Wellness Mama

* מה היא חומצה היאלורונית ואיך היא תורמת לעור שלך? – Allure Magazine

* 7 דרכים גברים יכולים להיראות 10 שנים צעירים יותר – Consumer Health Digest

* 3 הקרמים הכי טובים לחיזוק העור – Men’s Axis

* ביקורת מוצר – קרם הפנים פרטיקל: קרם הפנים שמחולל מהפכה בתחום טיפוח העור עבור גברים – Unfinished Man

* 4 מותגי גברים שמחזירים את הטיפוח לגבר לקדמת הבמה – Gear Hungry

* 4 מוצרים שיכולים לרענן את העור – PositiveMed

* פרטיקל: קרם עור לגברים שנלחם בסימני הזיקנה – Bourbon and Boots

* ביקורת מוצר – קרם פרטיקל: העור של גברים מרוויח מקרם האנטי-אייג’ינג הזה – Swagger

הבהרה:

  • מוצר זה לא נועד לאבחון, לטיפול, לריפוי או למניעת מחלות שונות.
  • מידע זה לא מכיל ייעוץ רפואי ואין לראות בו ייעוץ רפואי. יש להתייעץ עם הרופא המטפל לפני ביצוע שינויים והתאמות בהרגלים היומיומיים.